Kjo ėshtė web-faqja e Fondacionit Auto-Soft-Albania, i themeluar nga M.Sc. Albert Thomagjini.

Fondacioni ASA ka si qellim kryesor te promovojė sigurinė rrugore, nėpėrmjet produkteve programore pėr makinat llogaritese universale personale (PC, Mac, Mobile, etj).

Fondacioni produktet e saj i shpėrndan falas nepermjet liēencės nderkombėtare GPL.

Ēdo kontribut per fondacionin ėshtė i mirėpritur.

Testi demo

Test falas, i rastit, me strukturėn e pyetjeve tė testit zyrtar.

Simulim i testit zyrtar

Simulim i plotė e testit zyrtar tė DPSHTRR-sė. Kandidati mund tė ushtrohet dhe te ambjentohet me pamjen dhe strukturėn e testit zyrtar.

Sinjalet dhe figurat

Lista e plotė e sinjaleve dhe figurave me pyetjet dhe pergjigjet e tyre. Kandidati mund tė ushtrohet nė ato sinjale dhe figura tė cilat po zhvillon momentalisht nė kurs.

Teste sipas kategorive

Teste tė rastit, me 10 pyetje, pėr ēdo kategori. Kandidati mund tė ushtrohet nė materialin tė cilin po zhvillon momentalisht nė kurs.